Close

Zrealizowaliśmy

Wiecznik Białostocki

Mural Wiecznik Białostocki to mural, który powstał z okazji obchodów 100. lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. „Wiecznik Białostocki” (R. XXII, 1918, Nr 7) to tytuł czasopisma całkowicie fikcyjnego. Pierwsza strona wydania z 12 listopada 1918 roku niemal w całości poświęcona została wydarzeniom związanym z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Mural wypełnia elewację szczytową zabytkowej kamienicy przy ul. Ciepłej 1 – widok od strony ul. Jurowieckiej.
Szczegóły projektu

WĘGLOWA – SPOŁECZNA KONCEPCJA

Szczegółowe informacje i aktualności dotyczące projektu Węglowa – Społeczna Koncepcja dostępne są: Kopia strony internetowej projektu (działającej do tej pory pod adresem www.weglowa.org) znajduje się obecnie tutaj. oraz na profilu FB https://www.facebook.com/weglowa.org Społeczna Koncepcja Węglowej  http://issuu.com/piotrjac/docs/weglowa_-_spoleczna_koncepcja „Węglowa – Społeczna Koncepcja”  to projekt, którego celem było animowanie pogłębionego dialogu społecznego w Białymstoku i […]
Szczegóły projektu

Rap Piknik

Rap Piknik to wyjątkowa impreza w całości poświęcona kulturze hip-hopu. Edycja 2015 – 13 maja 2015 r. – kampus Politechniki Białostockiej VI edycja tego niesamowite wydarzenia, które cieszyło się wzrastającą popularnością wśród lokalnej społeczności, jak i gości z innych części Polski. Fantastyczne koncerty artystów z całego kraju, konkursy graffiti w centrum […]
Szczegóły projektu

MURAL KOLAŻOWY #1 „PAMIĘĆ”

Mural Kolażowy #1 Pamięć – to unikatowa praca powstała dzięki połączeniu trzech technik – muralu, reliefu i instalacji świetlnej. W dzień tworzy przestrzenną pracę graficzną, w nocy umożliwia wykorzystanie instalacji świetlnej do zmiany kontekstu dzieła.
Szczegóły projektu

NOWE NARZĘDZIA, NOWE MOŻLIWOŚCI

To projekt, który wspierał organizacje pozarządowe i grupy nieformalne. Udostępniamy w pełni wyposażone co-workingowe biuro, przeznaczone do codziennej działalności społecznej oraz szkolimy z wykorzystania oprogramowania pomagającego lepiej realizować swoje cele.
Szczegóły projektu