Close

7 stycznia 2013

Jak chcesz, żeby wyglądała Węglowa – wyraź swoją opinię w ankiecie

Czy chcesz, żeby na Węglowej powstał nowy białostocki park miejski? A może park linowy, teren rekreacyjny dla osób starszych lub boisko dla młodzieży? Masz inne ciekawe rozwiązania? Podziel się swoimi pomysłami! Wypełnij ankietę http://tnij.org/ankieta-weglowa na podstawie której będzie opracowywana społeczna koncepcja zagospodarowania terenu Węglowej.

 Jak będzie wyglądała Węglowa? Podziel się swoją opinią – wypełnij ankietę!

Czy chcesz, żeby na Węglowej powstał nowy białostocki park miejski? A może park linowy, teren rekreacyjny dla osób starszych lub boisko dla młodzieży? Masz inne ciekawe rozwiązania? Podziel się swoimi pomysłami!
Wypełnij ankietę http://tnij.org/ankieta-weglowa  na podstawie której będzie opracowywana społeczna koncepcja zagospodarowania terenu Węglowej.
Każdy mieszkaniec naszego miasta może mieć na nią wpływ. Jest to teren o ogromnym potencjale, który może służyć każdemu z nas i gdzie każdy może realizować swoje pomysły. To od białostoczan zależy, jak będzie się zmieniał i jaka będzie jego przyszłość.
W zakładce GALERIA dostępne są wizualizacje zmian, będących postulatami uczestników warsztatów. W ankiecie możecie głosować na poszczególne propozycje. Ankieta zajmuje jedynie 5 minut! 
Więcej na www.weglowa.org