Close

7 stycznia 2013

Impreza dla wszystkich, którzy nie korzystali z Węglowej

Chcemy, aby w imprezie wzięły udział organizacje, które do tej pory nie prowadziły działalności na Węglowej. Chcemy, żeby białostockie NGO i ich odbiorcy poznali potencjał kompleksu i zaczęły go wykorzystywać. Węglowa może lepiej służyć mieszkańcom miasta!

  W ramach projektu Węglowa – Społeczna Koncepcja organizujemy imprezę dla wszystkich mieszkańców miasta. Wierzymy, że Węglowa to miejsce, które może służyć wszyskim Białostoczanom.

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe, które dotychczas nie korzystały z magazynów i terenu powojskowego kompleksu przy ul. Węglowej. Te miejsce jest otwarte na działalność różnych organizacji. Wiemy, że na terenie Węglowej można realizować świetne imprezy i działania. Państwa odbiorcy z pewnością docenią możliwość poznania kompleksu i wykorzystania jego potencjału.

Impreza odbędzie się we wrześniu 2013 na terenie kompleksu. Godziny i dokładny plan imprezy będziemy konsultować ze wszystkimi chętnymi i wkrótce go ogłosimy.

Kreatywne Podlasie może wesprzeć organizację planowanych przez Państwa przedsięwzięć. Jeżeli potrzebują Państwo materiałów technicznych, sprzętu bądź jakichkolwiek informacji lub wsparcia – prosimy o kontakt.

koordynator projektu

Damian Dworakowski

+ 48 608 532 074

damiandworakowski@kreatywnepodlasie.pl

bezpośredni kontakt w biurze

Open Space Plaza

ul. Sienkiewicza 46/42

15-004 Białystok

+48 85 7333 641

http://goo.gl/maps/tc6LS