Close

7 stycznia 2013

17.11 zapraszamy na białostockie obchody Międzynarodowego Dnia Studenta

Już w najbliższą niedzielę (17.11) zapraszamy na białostockie obchody Międzynarodowego Dnia Studenta. W tym roku skupiamy się na sztuce wizualnej – fotografii i graffiti.

 1. Konkurs fotograficzny „Akademicki Białystok”*: od dzisiaj do piątku 15 listopada wieczorem (23:59) czekamy na Wasze zdjęcia związane z życiem akademickim naszego miasta. Mogą to być fotografie z codziennego życia uczelni, uroczystości i świąt akademickich, wydarzeń kultury studenckiej itp. W sobotę i niedzielę (16-17.11) odbędzie się głosowanie na Facebooku – nadesłane zdjęcia zamieścimy w specjalnej galerii na naszym profilu. W poniedziałek (18.11) rano ogłosimy zwycięzców konkursu.

Nagrody: sprzęt sportowy i książki

2. Jam graffiti: w niedzielę 17 listopada zapraszamy na plener, który odbędzie się w centrum Białegostoku – na tyłach Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. W godzinach 11:00-15:00 będzie trwał jam graffiti, który organizujemy wzdłuż przejścia łączącego ul. Ogrodową z ul. Warszawską:
http://goo.gl/pxntGI
Plener będzie wyjątkową okazją do wypełnienia kreatywnym street artem dużej, liczącej niemal 200 metrów kwadratowych ściany w ścisłym, historycznym centrum Białegostoku.

To już czwarty jam graffiti organizowany w ramach białostockich obchodów Międzynarodowego Dnia Studenta. Wcześniejsze odbyły się przy gmachu Wodociągów Białostockich (dwukrotnie) oraz na Politechnice Białostockiej. Tegoroczny odbywa się za zgodą Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, za którą serdecznie dziękujemy.

* ZASADY KONKURSU „AKADEMICKI BIAŁYSTOK”:

1. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Facebooka. Każdy z uczestników może przesłać tylko jedno zdjęcie. Przesyłajcie je do nas w prywatnej wiadomości lub na adres e-mail: biuro@kreatywnepodlasie.pl

2. W nocy z piątku na sobotę (krótko po północy) fotografie zgodne z regulaminem zostaną opublikowane we wspólnej galerii. Przez sobotę i niedzielę będzie trwało głosowanie, polegające na „polubieniu” zdjęć. Głosowanie odbywa się tylko na Facebooku i trwa do poniedziałku (18.11) do 10:00 rano. Tuż po jego zakończeniu ogłosimy zwycięzców.

2. Tematyka – zdjęcie dokumentujące życie akademickie w Białymstoku. Może dotyczyć uczelnianych obchodów uroczystości państwowej, akademickiej lub religijnej, studenckiego wydarzenia kulturalnego, spotkania uczestników wymiany międzynarodowej albo jakiejkolwiek innej okoliczności związanej z białostocką społecznością akademicką.

3. Trzy zdjęcia, które uzyskają największą liczbę „polubień” (like’ów), nagradzamy sprzętem sportowym oraz książkami. Odbiór nagród będzie możliwy od poniedziałku 18.11, szczegóły uzgodnimy ze zwycięzcami.

4. Przesyłając nam swoje zdjęcie:
a) wyrażacie zgodę na:
— wykorzystanie go do przeprowadzenia konkursu na naszym fanpage’u,
— wykorzystanie Waszych danych (imienia i nazwiska) do celów konkursu;
b) oświadczacie, że przesłane zdjęcie jest Waszego autorstwa oraz, że nie narusza regulaminu Facebooka, niczyich dóbr osobistych, praw ani interesów.

5. Jako organizatorzy zastrzegamy sobie prawo do:
a) nieopublikowania lub usunięcia zdjęcia naruszającego prawo, regulamin Facebooka lub dobre obyczaje – jego autor nie bierze udziału w głosowaniu;
b) rozstrzygania wszelkich niejasności i sporów dotyczących konkursu, np. przypadków równej liczby polubień dwóch lub więcej zdjęć.

_